NÁŠ TIP

KOSMETIKA

Kosmetické ošetření provádíme kosmetikou GERMAINE DE CAPUCCINI, kterou si můžete v našem studiu také zakoupit.


Emporio Lashes

Permanentní prodloužení a zhuštění řas

Prodloužení a zhuštění řas je nový revoluční produkt, který Vám dovolí splnit si Váš sen mít dlouhé, husté, neodolatelné, ale přitom k nerozeznání přirozené řasy. Emporio Lashes nejsou tradiční umělé řasy! Jedná se o syntetické morkové řasy, které se jednotlivě aplikují na řasy přírodní (tzv. řasa na řasu) a pouze certifikovaným Emporio Lashes stylistou pro přirozený vzhled a pocit. Řasy se doplňují podle individuální potřeby každé 2 až 4 týdny, aby byl vzhled neustále perfektní.

Kontakt
Jitka Wojnarová – tel.: 603 73 73 87
Cena 1590,- Kč (10% sleva)


Havajská Masáž – HUINA LOMI

V důsledku stresu a současného rytmu života jsou nutná ošetření, která dodávají pocit pohodlí a uvolnění. KEENWEL vytvořil "HUINA LOMI" – komplexní ošetření, které spojuje remineralizační, dezintoxikační a regenerační účinky, řas se zklidňujícím a uvolňujícím účinkem esenciálních olejů a zároveň, díky rytmické a harmonické masáží, uvádí do rovnováhy tělo a mysl. Toto ošetření je "Potěšením pro naše smysly".

Kontakt
Adriana Ševčíková – tel.: 775 098 220
Cena 800,- Kč (20% sleva)


Depilace cukrovou pastou

Depilace cukrovou pastou je oproti běžné depilaci velmi šetrná. Nestrhává živé kožní buňky, proto se s ní mohou depilovat i citlivé oblasti jako jsou například podpaží, či třísla.
Metoda je vhodná pro ženy i muže.
Cukrová pasta je 100% přírodní látka, nemá žádné vedlejší účinky a nezpůsobuje alergické reakce.


Strategist refine (dokonalá pleť)

Zákaznice s rozšířenými póry a pigmentovými skvrnami, pleť poškozená slunečním zářením. Hloubkově obnovuje strukturu epidermis, pleť září mládím.
Póry, vrásky se zmírní na minimum.
Účinně působí na problémy s heperpigmentácí.

Cena 580,- Kč


Timexpert lift

Profesionální program pro poskytnutí řešení problémů ochablosti a lipoatrofie pleti.
Okamžitý výsledek, pleť je opětovně zpevňuje a objem obličeje se přetváří.
Pro všechny zákaznice, které potřebují ošetření s liftingovým efektem.

Cena 640,- Kč


Hydracure

Dvoufázové pleťové sérum, masážní krém, pleťová maska, pleťová fluidní emulze.

Cena 180,- Kč


OMLAZOVÁNÍ OBLIČEJE, KRKU A DEKOLTU

Stárnutí pleti a tvorba vrásek závisí na řadě faktorů. Hrají tu roli např. genetické vlastnosti, znečistěné prostředí, kouření, sluneční záření a stres. I výrazná mimika se může uplatňovat na tvorbě hlavně hlubokých vrásek. Struktura pleti se mění také vlivem času, ze začátku vidíme jemné linie vrásek, které se vlivem vnějších faktorů a stárnutí pleti prohlubují, ubývá objem a obrysy tváře pozbývají své linie a pevnosti.

Proč?

Mladá pokožka obsahuje kyselinu hyaluronovou, která jí zajišťuje dostatečnou pevnost, pružnost a hladký vzhled. S věkem se množství této kyseliny mění, ubývá jí. Naše pleť má stále méně vody a vznikají vrásky.

Nabízíme vám řešení, jak proces stárnutí zpomalit..

S vráskami se můžete rozloučit různým způsobem. Pomocí krémů, které ale nemají nikdy tak výrazný efekt a musíte je používat neustále. Pomocí speciálních chemických liftingů, které ale pleti škodí. Pomocí chirurgického výkonu, jež je často bolestivý a hojení trvá dlouho.

Kvalitní výrobek pro Vaši pleť

Gely Esthélis, Fortélis, Modélis a Mesolis byly vyvinuty Švýcarskou firmou Anteis s použitím patentované technologie. Základem gelů je kyselina hyaluronová, tedy látka tělu vlastní, která díky této patentované technologii zajistí přirozený vzhled a dlouhotrvající efekt pro Vaši pleť.

Co můžete díky těmto gelů zlepšit?

  • zjemnění vrásek
  • modelace kontur Vaší pleti a rtů
  • navrátí se Váš mladý vzhled a přirozený šarm

Přirozenost a bezpečí

Naše gely obsahují pouze čistou kyselinu hyaluronovou, ta protože je přirozenou součástí lidského těla, je pro něj naprosto bezpečná. Nebyly zaznamenány žádné nežádoucí účinky či alergické reakce. Před ošetřením není nutné provádět test na alergickou reakci.


Přirozenost a účinek

Dle uvážení lékař zvolí gel, který se hodí právě pro Váš typ problému. Gely používáme k výplni hlubších vrásek např. čela , nosoretní rýhy a vrásek na krku. Další využití je k redukci jemných vrásek v okolí očí, vyhlazení dekoltu, zlepšení kontur rtů nebo zvětšení rtů, vyplnění lícních kostí, odstranění kuřáckých vrásek, hydratace pleti a rtů, vyplnění obrysů tváře.

Gely se dají rovněž kombinovat a tím prodloužit jejich působení. Navíc není potřeba chirurgický zákrok a účinek trvá několik měsíců. Pleť vypadá přirozeně a svěže.

Přirozenost a účinek

Dle uvážení lékař zvolí gel, který se hodí právě pro Váš typ problému. Gely používáme k výplni hlubších vrásek např. čela , nosoretní rýhy a vrásek na krku. Další využití je k redukci jemných vrásek v okolí očí, vyhlazení dekoltu, zlepšení kontur rtů nebo zvětšení rtů, vyplnění lícních kostí, odstranění kuřáckých vrásek, hydratace pleti a rtů, vyplnění obrysů tváře.

Gely se dají rovněž kombinovat a tím prodloužit jejich působení. Navíc není potřeba chirurgický zákrok a účinek trvá několik měsíců. Pleť vypadá přirozeně a svěže.

Základní klíčové otázky

1. Kdy mohu požádat svého lékaře o ošetření pomocí těchto přípravků?

Ihned, jakmile si všimnete, že účinky stresu a stáří se objevují na Vaší pokožce, je nejvyšším čas pohovořit s Vaším lékařem o možnosti použití těchto přípravků. Po důkladném vyšetření Vám lékař doporučí, jaký přípravek ev. kombinace přípravků by pro Vás byla vhodná.

2. Jakého lékaře požádat o radu?

Pro Vaši bezpečnost byl k aplikaci gelů vytvořen protokol, který je legálně schválen a je povinně dodržován všemi lékaři, kteří jsou pro aplikaci gelů vyškoleni. Přípravky mohou být aplikovány jakýmkoli specialistou, nejčastěji však dermatologem, plastickým chirurgem nebo očním specialistou.

3. Co se děje v průběhu ošetření a je zákrok bolestivý?

Během ošetření, které trvá přibližně 30 minut, Vám lékař provede neznatelné vpichy, kterými zavede kanylu pro aplikaci, celý zákrok je nebolestivý, nicméně pokud jste zvýšeně citlivá, může lékař použít lokální znecitlivění pomocí krému. Látka se aplikuje přímo do problematické oblasti (vrásek, rtů…).

4. Po jakém čase je viditelný výsledek?

Už na konci ošetření můžete vidět změny v ošetřované oblasti. Vaše vrásky budou hladší . Váš vzhled neztratí na přirozenosti. Efekt po aplikaci vydrží přibližně 9-12 měsíců. Při kombinované aplikaci dvou přípravků i 18 měsíců. Postačí jediná aplikace, pouze u gelu Modelis , který slouží k vyplnění větších objemů je nutná opakovaná aplikace po 3 týdnech a po dalších 6-ti měsících.

5. Jak často se musí zákrok opakovat?

Pokud je lékař při kontrole spokojený s výsledkem, stačí zákrok opakovat po 10-12 měsících.

6. Jaké jsou nežádoucí účinky a jak dlouho trvá hojení?

Protože jsou gely vyrobeny z látky tělu vlastní (kyseliny hyaluronové), jsou bez nežádoucích účinků a alergických reakcí. Do dnešního dne nebyly hlášeny žádné nežádoucí účinky nebo alergické reakce.Našim výhradním zprostředkovatelem gelů firmy Anteis je MEDICONTUR esthetics, pro kterou je naše klinika jedním z oficiálně vyškolených aplikačních pracovišť.

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ

Základní kosmetické ošetření cca (1,5hod)

450 Kč

Barvení řas

80 Kč

Barvení a úprava obočí

90 Kč

Depilace horního rtu

50 Kč

Aplikace výživného koncentrátu - ampulka

70 Kč

Pleťová maska obličeje a dekoltu

110 Kč

Peeling obličeje a krku

60 Kč

Masáž obličeje a krku

120 Kč

Masáž dekoltu

70 Kč

Mikromasáž očního okolí

120 Kč

Odstranění milií

30 Kč

Emporio Lashes

1590 Kč

Havajská Masáž

800 Kč

Strategist refine (dokonalá pleť)

580 Kč

Timexpert lift

640 Kč

Hydracure

180 KčStudio Estetic © 2011 | Telefon +420 553 623 344 | přihlášení