NÁŠ TIP

OBLIČEJOVÁ RADIOFREKVENCE

Zbavte se ochablé pleti a získejte dokonalejší tvar obličeje.
Obličejová radiofrekvence je metoda známá také pod názvem nechirurgický lifting. Jedná se o neinvazní techniku, tzn. bez chirurgického zákroku a bez anestezie. Koriguje ochablost pleti, vede k jejímu vypnutí a celkovým výsledkem je dokonalejší tvar obličeje.
Radiofrekvence spočívá v selektivní aplikaci energie do pokožky, aniž by ji jakkoliv poškodila. Aplikovaná energie aktivně bojuje proti ochablé pleti.
Ošetření je ideální pro osoby s mírně ochablou pokožkou obličeje, krku a dekoltu, které chtějí zlepšit svůj vzhled, aniž by se musely uchýlit k chirurgickému zákroku.


Průběh ošetření
Po odlíčení a tonizaci pokožky provede operátorka radiofrekvenční ošetření pomocí speciální hlavice. Pro podporu výsledků se na závěr každého sezení aplikují kosmetické přípravky - liftingová kaviárová maska a kyselina hyaluronová.


Výsledky ošetření
Výsledkem je pevnější pleť s výrazným úbytkem vrásek a zmírněním projevů ochablé pleti. Efektu vypnutí je dosahováno postupně přibližně po 1 měsíci od realizace ošetření, výsledky jsou znatelné po dobu přibližně 2 let. Po podstoupení ošetření tohoto typu může být pokožka lehce začervenalá. Začervenání samovolně zmizí po krátké době.
Radiofrekvence se může kombinovat s jinými druhy ošetření, jako např. pulzním světlem (fotoomlazení), které zlepšuje texturu pleti a odstraňuje drobné skvrnky. Také je doporučována kombinace s neinvazivní mezoterapií, která pokožku hydratuje, čímž prodlužuje výsledky radiofrekvenčního ošetření. Každé z těchto ošetření se podstupuje v jiném časovém horizontu s tím, že dobře naplánovaný sled ošetření napománá dosažení celkového excelentního omlazení obličeje.
Radiofrekvence nemá žádné vedlejší účinky, není bolestivá (klient cítí pouze teplo v ošetřované oblasti) a ihned po ošetření se klient může vrátit zpět do běžného života.

Frekvence a počet ošetření
Počet potřebných záleží na stavu pokožky každého klienta a na jeho požadavcích. Všeobecně se však doporučují 4-6 ošetření, přičemž mezi ošetřeními by měla být paua 15-20 dní. Následná udržovací ošetření umožňují zachování dosažených výsledků. Velkou výhodou je, že není kontraindikováno opalování za podmínky, že klient používá vhodný opalovací přípravek.

Kontraindikace

  • těhotenství a laktace
  • vážná srdeční onemocnění
  • poruchy srážlivosti krve
  • nemoci pojivové tkáně
  • rakovina
  • nedávné kolagenové výplně
  • osoby s kovovými implantáty v těle

RADIOFREKVENCE - DERMOHEAT
Regenerace pokožky obličeje a těla pomocí radiofrekvence
SORISA představuje DERMOHEAT, nový koncept v ošetření pokožky obličeje a těla založený na technologii radiofrekvence (1 MHz). Radiofrekvence umožňuje velmi selektivně a bezpečně zvýšit vnitřní teplotu dermis a tukových tkání.

Když hluboké vrstvy tkání dosáhnou trvalé teploty 44 – 45°C, začnou se uvolňovat HSP (Heat Shock Proteins) neboli proteiny tepelného šoku, které vznikají ve fibroblastech. Tyto molekuly chrání strukturu proteinů a kolagenu, brání jeho denaturalizaci a obnovují kolagen narušený v důsledku věku. Regenerační mechanismy později aktivují v samotných fibroblastech syntézu kolagenu a elastinu. Tento mechanismus je nepostradatelný pro zvýšení schopnosti pokožky působit jako opora. To vše vede k omlazení a zlepšení celkového stavu pleti.

Přístroj DERMOHEAT je jedinečný také díky speciálním ošetřením na bázi radiofrekvence v kombinaci se specifickou řadou tří olejů Essential, obsahujících zvláštní složky s účinky na různé defekty pokožky. Při ošetřeních je využíváno i efektu radioporace, která urychluje vstřebávání aktivních látek obsažených v olejích a jejich působení na cílové buňky. Díky radioporaci pronikají tyto složky až k dermis a do subdermálních vrstev.

Přístroj je vybaven třemi vyměnitelnými hlavicemi:
• 2 bipolární hlavice: Bipolární hlavice jsou určeny pro koncentraci tepla do určité oblasti. Jedna slouží k ošetření obličeje a druhá k ošetření těla. Používají se při lokálnější aplikaci.
• 1 monopolární hlavice: Monopolární hlavice vytváří efekt postupného zahřívání pokožky a podkožních vrstev. Je určena k ošetření rozsáhlejších tělových partií. Zaručuje působení až v oblasti podkoží. Při aplikaci je třeba zpětné destičky.
Díky keramickému povrchu s vysokou rezistencí dosahují hlavice vysoké míry izolace. Je tak zajištěna delší trvanlivost, větší bezpečnost a účinnost.

DERMOHEAT PŘEDSTAVUJE OPTIMÁLNÍ ŘEŠENÍ PRO:

  • Zlepšení hypotonie pleti.
  • Zvýšení aktivity fibroblastů a syntézy kolagenu.
  • Zlepšení krevního oběhu.
  • Snížení procenta tuku.
  • Redukci celulitidy.


Vzhledem ke kombinaci technologie s kosmetickými přípravky Essential je DERMOHEAT nejmodernějším a nejbezpečnějším přístrojem pro kapacitní radiofrekvenci na trhu.

CENÍK OBLIČEJOVÉ RADIOFREKVENCE

Obličej 40 minut

800 Kč

Obličej + krk 55 minut

1 000 Kč

Obličej + krk + dekolt 65 minut

1 200 KčStudio Estetic © 2011 | Telefon +420 553 623 344 | přihlášení